Kaupluste jäätiseriiulitelt otsi lisaks varasematele lemmikutele ka neid uusi jäätisetooteid. Meiepoolne valik uudistoodetest. 

Premia eriti rammus vanillijäätis mustsõstraga. “Eriti rammus” sari on eestlastele üks lemmikuid. Tänavu rõõmustab Premia uue lisandiga – mustsõstar, mis passib rammusasse koorejäätisesse ideaalselt. Mustsõstramoosile lisaks annavad tugevamat mekki kuivatatud-purustatud mustsõstrad – selle uue jäätise maitse on tõepoolest intensiivselt mustsõstrane. Eraldi kiidusõnad ka Premia vahvlile, mis erinevalt mõnedest teistest vahvlikoonustest on üsna krõbe ega pole nii lödi.

47% vähema suhkruga vanillijäätis. Suhkru vähendamine toidus on teema, mis kõnetab nii toidutootjaid kui -tarbijaid. Premia vähendas koost TFTAK toiduteadlastega vanillijäätises suhkru kogust pea poole võrra, ent kuna õige vanillijäätis peab magus olema, on juurde lisatud looduslikku magustajat stevia.

Premia vanilla cookie dough. Neile, kes arvavad, et jäätise teevad põnevaks ja maitsvaks just rohked lisandid, on võimalus proovida eestimaist küpsisetaina ja šokolaadiküpsise tükkidega vaniljejäätist. Samast sarjast ka šokolaadibrownie jäätis.

premia-uued-jäätised

Magnum šokolaadi ja pähkli pralinee pint. Magnum on pint jäätiste sarja tänavu lisanud šokolaadi-pähkli maitse. Nagu varasemgi sari, tuleb jäätist enne sööma asumist pigistada, et jäätist ümbritsev šokolaad kenasti puruneks. Maitselt suurepärane – naturaalne, parajalt pähkline ja šokolaadine; rikkalik ja rammus. Samast sarjast uus ka vaarika-tumeda šokolaadi pint jäätis.

Magnumi šokolaadi ja pähkli pralinee pulgajäätis. Magnumi pulgajäätis oma heas kvaliteedis – rikkalik ja ainulaadse tekstuuriga Belgia šokolaadist valmistatud kest, mida teised tootjad on proovinud, kuid ei ole suutnud sellisena järele teha. Täidiseks karamelliseeritud metsapähklid ja koorene šokolaadijäätis.

Magnumi tumeda šokolaadi pulgajäätis. Jäätis neile, kellele maitseb tume šokolaad – see jäätis on rammus, kuid vähemagus, pigem mõrkjas  nagu üks hea tume šokolaad.

 

magnum-uued-jäätised

 

Onu Eskimo martsipani-koorejäätis. Šokolaadikatte all kreemine koorejäätis, millel tuntav martsipani maitse. Naturaalse puhta maitsega pulgajäätis.

Onu Eskimo lehmakommijäätis. Pulgajäätis, mida katab karamelline šokolaad, on tõepoolest lehmakommi maitseline. Sarnaselt eelmisega – naturaalne, puhta maitsega pulgajäätis Balbiinolt.

balbiino-jäätised

 

Fotod: tootjad