Eksootiliste toidukaupade pood Umami avas detsembri alguses oma kaupluse Tallinnas. Umami Tallinn asub Baltika kvartalis, Veerenni 24.

NB! Pood asub Veerenni 24 kuni 13. mai 2017; 19. mail avatakse uksed uuel Balti Jaama turul. 

Lisaks maailma eri köökidest pärit roogade valmistamiseks vajaminevale leiab uuest poest gurmee- ja tervisetooteid, looduskosmeetikat, lauanõusid ja kingitusi. Umami püüab pakkuda just neid tooteid, mida mujalt ei leia.

Klientide soovidele vastu tulles otsustati ka Tallinnas pood avada, et kõik huvilised saaksid oma käega kaupa katsuda ja silmaga näha. Umami perenaine Juta Raudnask loodab, et uus pood saab klientide seas populaarseks ja lubab, et uusi põnevaid tooteid lisandub pidevalt: „Tootevalikus lähtume ka klientide sooviavaldustest ja soovitustest. Kui juba mitmes klient ikka gochugarut küsib, siis anname endast kõik, et see peagi meie riiulitelt kättesaadav oleks“.

Tallinna poega seoses ideid jagub: „Umamisse tulles saab alati proovida erinevaid põnevaid snäkke. Peagi hakkame pakkuma kuumi jooke ja tervislikke smuutisid, näiteks nagu kookose-matcha latte, chia fresca, mango lassi või kurkumi limonaad. Tulevikuplaanides miks mitte ka kergeid autentseid eineid, Tai kuulsat suppi tom yumi, ramenit, sushi bowle, tikka masalat, kung pao kana jt.“

Uus pood asub aadressil Veerenni 24 ja on avatud E-R 11-19 L 11-15.  Lisaks jätkub endiselt kauplemine ka e-poes www.umami.ee, kust saab poest ostetu kohta lisainfot lugeda ja toodete kasutamiseks retseptiideid koguda.

Umami on pere-ettevõte, mis sai alguse kirest toidu ja reisimise vastu. Paljusid vajalikke koostisosasid polnud võimalik Eestis hankida, mistõttu otsustati see igale eestlasele Umami poe kaudu võimalikuks teha. Umamiks nimetatakse ühte viiest põhimaitsest, teised neli on kõigile ammu tuttavad magus, hapu, mõru ning soolane.

 

umami-logo-suur-valgel