Uudised / 06/08/2015

Tallinna Tänavatoidufestival

Tallinna Telliskivi loomelinnakus toimub 13.-14. juunil toimub juba teist aastat Tallinna Tänavatoidufestival, kus tänavatoidust inspireeritud toite ja jooke pakuvad ca 50 erinevat toitlustajat.

Toitlustajate täispikk nimekiri on toodud Tänavatoidufestivali kodulehel. Nende seast leiab ka need 10 populaarsemat, kes valiti välja Facebooki hääletuse teel: Taimetoidurestoran Inspiratsioon, Elujanu, OTT (Oivaline Tervislik Tort), Funfood (kartulispiraalid ja suhkruvatt), Kamakohvik, Café Mademoiselle, Summer Sushi, Lydia Resto, Dissident Cocktails&Curiosity & El Copitas bar.

Esmakordselt on külas üks Helsinki popimaid toiduautosid Kimchi Wagon, kes toob kaasa oma särtsakad maitsed. Brasiilia tänavapirukat ehk pastel’i pakub Pastel Cafe, Hiina toite valmistab Tallinnas tegutsev Dao Hua. Juba teist aastat on festivalil Rahvusvaheline Krišna Teadvuse Ühingu Tallinna Tempel, mille liikmed valmistavad idamaiseid taimseid roogasid.

Sissepääs festivali alale maksab 1 euro.

11054434_10155291130345114_276678074623840920_n
Eelmine uudis
Eesti parim kokteil on Freshterday
Järgmine uudis
Uusi kokaraamatuid (kevad 2015)
0 Kommentaari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loe veel...
Eesti parim kokteil on Freshterday
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.