Kodu / Meie

Meie

Eva Pärtel
Perenaine.ee ja Perenaise Pagariäri eestvedaja Eva Pärtel oli juba koolipäevil suur küpsetamishuviline - sellest ajast pärinevad väljalõiked ajalehes Säde "Kati Köögi" rubriigis ilmunud retseptidest ja märkmed telesaatest "Vaata Kööki". Eva lemmikud koogid on kreemised toorjuustused küpsetised ja igasugu marjakoogid, kus rohkelt näiteks vaarikaid ja mustikaid. Eva sulest on ilmunud - "Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris" (2013) ning "Jäätised ja sorbetid. Masinaga ja ilma" (2014), "Küpsetaja käsiraamat" (2016) ja "Nostalgilised tordid ja koogid" (2017), "Nostalgilised tordid ja koogid. Osa 2" (2019) ja "Vegani tordid ja koogid. Maitsvalt ja kõigile" (2020).
Elisa Koor
Elisa Koor, meie kõige andekam fotograaf, teeb Perenaine.ee-le kaastööd Saaremaalt. Lisaks fotograafiale (vaata Elisa kaunite fotodega blogi siit) tegeleb Elisa ka kunstiga. Toitudest meeldib talle pidevalt uusi põnevaid tooraineid proovida. Tänu Elisale oleme saanud tuttavaks granadilli ja sellest valmistatavate magustoitudega, isuäratavate prantsusepäraste tartalette-küpsetistega ja selliste vähetuntud maiustustega nagu vahukommid, whoopie küpsised ja pizookie.
Marit Soobik
Marit Soobik on suur-suur magusasõber - ükski päev ei möödu vähema või suurema magusa-ampsuta. Seetõttu on ka suurem osa tema retsepte just magusad küpsetised - alates kaerakliiküpsistest kuni mustikatega juustukoogini. Marit on hariduselt graafik ja nii nagu ka kunstis meeldib talle köögiski eksperimenteerida ja katsetada aina uusi maitseid, retsepte ja tooraineid. Teine Mariti lemmikhobi on toidu pildistamine - see protsess, kauni kompositsiooni loomine kauniks ja isuäratavaks fotoks, on nauding! Vaata Mariti fotokatsetusi siit.
Kokandusajakiri Perenaine.ee on paljude maitsvate kookide, küpsetiste ja soolaste toiduretseptide kodu. Lisaks retseptidele toome teieni toiduvalmistamise õpetusi ja kokandusalaseid uudiseid. Perenaine.ee tegutseb alates 2009. a. jaanuarist. Meie küpsetisi saad tellida Perenaise Pagariärist.   Telefon: 51 04827 (Eva)E-post: info - ätt - perenaine.ee
Perenaine Facebookis Perenaine Instagramis
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.