Telliskivi loomelinnak (Tallinn, Telliskivi 60A) meelitab juba mõnda aega rohkema kui põnevate kirbuturu-laupäevadega. Järjest rohkem on Telliskivisse põhjust tulla ka neil, keda köidavad põnevad toidukohad.

uudised_lendav taldrik
Lendav Taldrik Resto (foto: Telliskivi loomelinnak)

Lõuna-Indiast, täpsemini Keralast on kohale sõitnud noormehed, kes avanud restorani Lendav Taldrik Resto. Telliskivi gurmeepäeval soojenduseks pakutud samosad (täidisega pirukad) andsid igatahes aimu autentsest india toidust, mida Eestimaal siiamaani napilt leida on.

Sügisel avab uksed prantsuse kokakunsti esitlev Frenchy. Frenchy avamist ootame huviga ainuüksi seetõttu, et selle omanikeringis on mitmed prantslased, kes oma maa toidukultuuri maaletoomisega otseselt tegelevad. Kivi Paber Käärid on teine uus, sügisel käivituv toidukoht, mis hakkab pakkuma gluteenivaba toitu.

uudised_frenchy
Frenchy meeskond gurmeepäeval (foto: Telliskivi loomelinnak)

Köögitarvetest huvituvatel inimestel soovitame aga juba läbi jalutada kauplusestest Võluvad Asjad, mis pakub romantilist kodukaupa igast ajastust; soodsate hindadega kodutarvete disainipoest Noova või põhjamaist sisustuskaupa müüvast HomeArt kauplusest. Viimase külastamiseks planeeri kindlasti rohkem aega, sest kaubavalik on üsna lai ja põnev.