Uudised / 06/13/2014

Uued toidukohad Telliskivi keskuses

Telliskivi loomelinnak (Tallinn, Telliskivi 60A) meelitab juba mõnda aega rohkema kui põnevate kirbuturu-laupäevadega. Järjest rohkem on Telliskivisse põhjust tulla ka neil, keda köidavad põnevad toidukohad.

uudised_lendav taldrik

Lendav Taldrik Resto (foto: Telliskivi loomelinnak)

Lõuna-Indiast, täpsemini Keralast on kohale sõitnud noormehed, kes avanud restorani Lendav Taldrik Resto. Telliskivi gurmeepäeval soojenduseks pakutud samosad (täidisega pirukad) andsid igatahes aimu autentsest india toidust, mida Eestimaal siiamaani napilt leida on.

Sügisel avab uksed prantsuse kokakunsti esitlev Frenchy. Frenchy avamist ootame huviga ainuüksi seetõttu, et selle omanikeringis on mitmed prantslased, kes oma maa toidukultuuri maaletoomisega otseselt tegelevad. Kivi Paber Käärid on teine uus, sügisel käivituv toidukoht, mis hakkab pakkuma gluteenivaba toitu.

uudised_frenchy

Frenchy meeskond gurmeepäeval (foto: Telliskivi loomelinnak)

Köögitarvetest huvituvatel inimestel soovitame aga juba läbi jalutada kauplusestest Võluvad Asjad, mis pakub romantilist kodukaupa igast ajastust; soodsate hindadega kodutarvete disainipoest Noova või põhjamaist sisustuskaupa müüvast HomeArt kauplusest. Viimase külastamiseks planeeri kindlasti rohkem aega, sest kaubavalik on üsna lai ja põnev.

 

 

 
Eelmine uudis
Uusi kokaraamatuid (kevad 2014)
Järgmine uudis
Perenaine.ee uus veebileht
0 Kommentaari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loe veel...
Uusi kokaraamatuid (kevad 2014)
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.