Uudised / 02/16/2017

Laulu- ja tantsupeojäätiseks sai maasikajäätis

Laulu- ja tantsulapsed valisid tänavuse Laulu- ja tantsupeo jäätiseks vahvlikoonuses maasikalisandiga vanilli koorejäätise, mis jõuab Premia teatel kauplustesse müügile juba sel kevadel.

Lastel tuli degusteerida maasika, mango-meloni, karamelli, pohla, mustika-metsmaasika ja kirsi lisandiga vanillijäätist. Enim kiitust pälvinud jäätis ehk maasikajäätis läheb jäätisetootja Premia poolt tootmisesse märtsis ning jõuab tänavuse Laulu- ja tantsupeo jäätisena müügile aprillis. Premia on Laulu- ja tantsupeo jäätisepartneriks.

Tallinna 21. koolis aset leidnud jäätiste degusteerimisel lõid kaasa kaasa Tallinna Poistekoor ning Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke.

laulupeojäätis

Foto: Premia
Eelmine uudis
Kaks uut jõuluteemalist kokaraamatut
Järgmine uudis
Balti jaama uus turg
0 Kommentaari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loe veel...
Kaks uut jõuluteemalist kokaraamatut
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.