Uudised / 05/24/2017

Laulupeojäätis jõudis müügile

Tänavuseks Laulu- ja tantsupeo jäätiseks valitud “Väike Tom” ehk vahvlikoonuses maasikalisandiga vanilli koorejäätis jõudis kauplustesse müügile.

Jäätise valisid välja laulu- ja tantsupeolised ise ja neil tuli degusteerida maasika, mango-meloni, karamelli, pohla, mustika-metsmaasika ja kirsi lisandiga vanillijäätist. Enim kiitust pälvinud jäätis ehk maasikajäätis läkski jäätisetootja Premia poolt tootmisesse. Laulu- ja tantsupeo jäätis on 75-grammises pakendis ja saadaval soovitusliku jaehinnaga 0,89 eurot. Premia on Laulu- ja tantsupeo jäätisepartneriks.

Tallinna 21. koolis veebruaris aset leidnud jäätiste degusteerimisel lõid kaasa kaasa Tallinna Poistekoor ning Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke.

laulupeojäätis

Foto: Premia
Eelmine uudis
Uued jäätised 2017
Järgmine uudis
Auhinnamäng Instagramis
0 Kommentaari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loe veel...
Uued jäätised 2017
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.