Uudised / 05/12/2014

Uusi kokaraamatuid (kevad 2014)

raamat_küpsise

Tänavuse kevade kaks vahvat, kuigi pisikest kokaraamatut, kirjutavad küpsisetortidest ja kohupiimakookidest – mida ühel eestlasel veel on tahta!

Lia Virkus ja Pille Enden on kokku pannud Väikese küpsisekoogiraamatu, mis koondab 50 erineva küpsisekoogi retsepti. Kõiki on lihtne valmistada, seega sobilik raamat lastega peredele. Kui arvate, et mida erilist ikka lisaks kohupiimatäidisega küpsisetordile välja mõelda annab, siis eksite. Küpsisetort võtab maasikatega kaetuna isegi lepatriinu kuju ning raamatust ei puudu ka kohupiimakoogid-kaas-uus.inddsellised klassikud, nagu rummikoogid. Kokku 50 retsepti.

Teine vahva raamat, Kohupiimakoogid, ilmus mini-kokaraamatute sarjas ja selles on 30 ahvatlevat kohupiimakooki. Raamatu autorid Pille Enden, Lia Virkus ja Tiina Lebane esitlevad muu hulgas mustikamoositriibulist kohupiima-mustika marmorkooki ning šokolaadiselt kirjut kohupiimakooki. Kohvisõpradele on caffe latte kohupiimakook – eriti kange kohvi, ricotta ja kondenspiimaga.

 
Eelmine uudis
Eesti võitis koha Bocuse d'Or finaalis
Järgmine uudis
Uued toidukohad Telliskivi keskuses
0 Kommentaari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loe veel...
Eesti võitis koha Bocuse d'Or finaalis
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.