Uudised / 08/31/2018

Parim talutoit 2018 on lambapiimajogurt

Eestimaa Talupidajate Keskliidu korraldusel toimuva “Parima talutoidu” konkursi võitis tänavu Raplamaal asuva Männiku talu lambapiimajogurt.

lambapiimajogurt

Kaisa Tähe lambapiimajogurtit valmistavast Männiku talust rääkis Perenaine.ee-le, et talu enda lammaste piimast tehtav jogurt maitseb nagu originaalne Kreeka jogurt: “Maitselt puhas, aga tekstuurilt paks ning siidine”.

Jogurtit saab tema sõnul praegu osta otse Männiku talust; samuti saab seda tellida Tallinnas ja Raplas kohaletoomisega ning laupäeviti saab seda osta Viimsi Taluturult. Tähe lisas, et septembri lõpust jäävad lambad beebipuhkusele ning talu hakkab uuesti lambapiimatooteid pakkuma uuest aastast, mil loodetakse jõuda ka jaekaubanduskettide lettidele.

Parimate talutoitude väljaselgitamiseks hindas professionaalne žürii nii talutoodete maitseid, pakendeid, tootjate äriplaane kui ka tootearendust ja turundusideid.

Fotod: Männiku piimalambad OÜ
Eelmine uudis
Uued jäätised 2018
Järgmine uudis
September on Eesti toidu kuu
0 Kommentaari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loe veel...
Uued jäätised 2018
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.