Uudised / 04/26/2017

Balti jaama uus turg

19. mail avatakse Põhja-Tallinnas Balti jaama uus turg.

Alates 1994. a. Põhja-Tallinnas, Kopli tn. 1, Vanalinna, Kalamaja ja Pelgulinna ristumiskohas paikneval turul algasid laiaulatuslikud ümberehitustööd 2016. a. jaanuaris.

Turu arendaja Astri Grupp kirjutab oma kodulehel, et turul hakatakse kauplema nii toidukaupade, tööstuskaupade, vanavara- ja antiigitoodetega kui ka  muuga. Turu lahutamatuks osaks saavad ka tänavatoit, kohvikud ja meelelahutus. Turukompleks koosneb kolmest ajaloolisest hoonest ning hoonete vahelistest aladest, mis on kaetud ühtse katusega. Kauplemine toimub kolmel erineval tasapinnal ning ka väljaspool hooneid kioskites ja müügilettidel.

Turul avavad oma müügikoha teiste hulgas Jaapani restoran Tokumaru, Umami.ee (kolib oma Veerenni tn poe siia), kommitootja Kalev, Ristikheina kohvik, uus pannkoogikoht Pagarini, ökopagarikoda Pagar Võtaks, Revali kohvik, vegan toiduvalmistaja Veg Machine jpt. Toidukauplusena avab uksed Selver.

balti jaama turg

Tulevane Balti jaama turg (allikas: Astri Grupp)
Eelmine uudis
Kaks uut jõuluteemalist kokaraamatut
Järgmine uudis
Uus kokaraamat - Nostalgilised tordid ja koogid
0 Kommentaari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loe veel...
Kaks uut jõuluteemalist kokaraamatut
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.