Tänavu jaanuaris täitub kuus aastat kokandusajakirja Perenaine.ee loomisest. Suur aitäh kõigile meie lugejatele, loodame, et olete meie lehelt saanud palju toiduvalmistamise ideesid, pealehakkamist ja inspiratsiooni!

fb perenaine 6

Kuuenda sünnipäeva puhul loosime oma lugejate vahel ka hulgaliselt auhindu, jälgi meie Facebooki lehekülge.

Neljandal sünnipäevanädalal (27.-29 jaanuar) lähevad loosi kolm põnevat Eesti oma lauamängu, mis vähemal-rohkemal määral toiduga seotud!

1) “Tark mees taskus” – huvitav ja kaasa mõtlema panev lauamäng, mis ei ole väga keeruline, ent samas ajutööd arendav. Mängijal tuleb pakkuda sõna, mis algab nõutud tähega ning vastab teemale. Mängulusti jagub nii suuremale kui väiksemale seltskonnale, vanemale ja nooremale, isegi reegleid jagub mitmeid – kaardimängu tegijad on kaasa pannud kolm erinevat reeglistikku, mille järgi kaardimängu mängida.

2) “Reis ümber söögilaua” – põnev ja mahukas mäng toiduhuvilistele. Mängus on 1500 toiduteemalist küsimust ning mängides saad märkamatult uusi teadmisi toitude nimetustest, päritolust, valmistamisest, toitainelisest koostisest, toidu- ja toitumissoovitustest, Eesti ja teiste
maade toitudest, toidunõudest, toidu ohutusest ja paljust muust toiduga seonduvast.

3) “Tõeline eestlane” –  lihtne ja lõbus mäng kõigile eestimaalastele, kes armastavad oma kodumaad, raamatuid ja mõnusat ajaveetmist. Mängijad kehastuvad üheks kaheksast tavalisest eestlasest (näiteks: näljane kokk) ja liiguvad läbi mänguraamatu lehekülgede nii, nagu tujukas täring neid juhatab.

Mängu võitmiseks külasta meie Facebooki lehekülge, kliki mängu loosimise postitusele LIKE. Lisahääleks kirjuta seekord kommentaari, millise omatehtud maiustuse, küpsise või muu suupistega neid mänge mängides krõbistaksid. Kolmandaks lisahääleks võid lisada ka retseptiviite Perenaine.ee lingikogus olevale suupistele!

Loosimine toimub neljapäeval, 29.01.2015 kell 12.00.

fb mängud

 

Kolmandal sünnipäevanädalal (20.-22. jaanuar) läheb loosi 3×3 pakki Itaalia (muna)pastat Strozzapreti Itaalia toidukaupu müüvast veebipoest Myitaly.ee. Loosis osalemiseks kommenteeri retsepti (või mitut, saad lisahääle) Perenaine.ee lehel VÕI kirjuta Facebooki postituse kommentaari, mis on Sinu lemmikretsept meie lehelt, mida ka teistele soovitaksid!

Eriauhinnana saab sedasama pastat, aga 10 pakki, kõige sisukama kommentaari kirjutaja Perenaine.ee retsepti juurde!

Loos toimub neljapäeval (22.01.2015) kell 12.00.

fbmyitaly

 

Teisel sünnipäevanädalal (13.-15. jaanuar) lähevad loosi kolm põnevat toodet Umami.ee’lt:
1) Inchi õli – see eestlastele vast kõige tundmatum supertoit on maitselt värske, mahe ja kergelt pähkline
2) Penja must pipar – lausa uskumatult aromaatne, tsitruse alanootidega pipar
3) Basmati riis – see riiside kuningaks nimetatud aromaatne ja sõmer riis on lausa kohustuslik india toitude valmistamisel

Loosis osalemiseks vajuta LIKE Perenaine.ee Facebooki lehel oleval loosi postitusel ning lisahääle saamiseks kirjuta kommentaar, milliseid retsepte Perenaine.ee lehelt kõige rohkem otsid.  Loos toimub neljapäeval, 15.01.2015 kell 12.00, head loosiõnne!

fb umami loos

Esimesel sünnipäevanädalal (6.-8. jaanuar) – kõik, kes kirjutavad meie lehe retseptidele asjakohase kommentaari (kuidas toit õnnestus, kuidas maitses), osalevad kolme kokaraamatu loosis (vt alumist pilti). Loosi lähevad kommentaarid, mis on sisestatud kuni 08.01.2015 kell 12.00.

fb raamatu loos