Uudised / 04/28/2021

Eesti parim toiduaine 2021 on hakkliha

maksjamooritsEesti Parim Toiduaine 2021 on Maks & Mooritsa Kodune hakkliha, mis pälvis tänavusel konkursil ka parima lihatoote tiitli.

Kodune hakkliha jäi hindamiskomisjonile eriliselt silma oma uuendusliku pakendi poolest. „Kodune hakkliha on traditsiooniline ja kvaliteetne toode, millest saab valmistada loendamatult erinevaid roogasid. Lisapunktid sai toode oma keskkonnasõbraliku uue pakendi eest, mille puhul hoiti eelmisel aastal kokku 59 tonni pakkematerjali,“ ütles konkurssi korraldava Toiduliidu juhataja Sirje Potisepp. Maks & Moorits kaubamärki esindava Atria Eesti AS müügi- ja turundusdirektor Meelis Laande ütles, et lisaks väiksemale pakendikulule võimaldab uus pakendi- ja vaakumtehnoloogia pikendada toote säilivusaega 40%.

 
Eelmine uudis
Parimad mahetooted 2020
0 Kommentaari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loe veel...
Parimad mahetooted 2020
sulge x

Oleme tänulikud, kui annate kommentaariumis teada, kas ja kuidas meie retseptid õnnestusid (või siis mitte); veelgi tänulikumad oleme teiepoolsete argumenteeritud arvamuste üle. Mittesobivad kommentaarid kustutame. Jätame endale õiguse avaldada kommentaari kirjutamiseks kasutatud arvuti IP-aadressi õiguskaitseasutustega koostöö tegemiseks.